Illa Kuvianartok Gallery

Witajcie w galerii zdjęć alaskan malamute


PL

Dzięki fotografii możemy "zatrzymać w kadrze czas", uwiecznić najpiękniejsze chwile naszego życia, ocalić od zapomnienia miejsca, pielęgnować wspomnienia. Zapraszając do naszej galerii pragniemy podzielić się z Wami naszymi najpiękniejszymi chwilami i przeżyciami związanymi z malamutami, dzięki którym i przez które poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i miejsc, i które dostarczyły nam i nadal dostarczają niezapomnianych wrażeń i emocji.

PL

Thanks to photography we can " stop the time in the frame" capture the most beautiful moments of our lives and make them unforgettable and cultivate memories. By inviting you to our gallery we would like to share with you our most beautiful moments and experiences associated with Malamutes. Thanks to those moments we have met many wonderful people and have visited many places, which gave us beautiful experiences and emotions we never forget.

Strona główna / O Piwigo

Ta galeria zdjęć bazuje na Piwigo.

Piwigo jest oprogramowaniem typu galeria zdjęć www, stworzone przez programistów oraz aktywną społeczność użytkowników. Dzięki rozszerzeniom Piwigo jest łatwe w dostosowaniu do własnych potrzeb. A co najważniejsze Piwigo jest oprogramowaniem otwartym.

Odwiedź stronę Piwigo

Polskie tłumaczenie Piwigo jest utrzymywane przez (w kolejności alfabetycznej):

.... podziękowania dla nich